010 Toastmasters Club

Mededeling
Vanwege de corona-virus situatie zijn veel bijeenkomsten online gehouden. Clubs die nu de overgang maken terug naar bijeenkomsten op locatie krijgen te maken met de 1.5 m regel en een limiet op het aantal mensen in de ruimte. Neem contact op met de club voordat u besluit naar één van onze bijeenkomsten te komen. Dit zorgt ervoor dat u niet voor een gesloten deur komt te staan.

Notice
Due to the corona situation, many meetings have been taken online. Now that clubs are returning to meetings on location they have to deal with the 1.5 m rule and a limit on the number of people that are allowed in the room. Please make sure to contact the club before you decide to attend one of our meetings to make sure you will not find yourself standing in front of a closed door.

010 Toastmasters Club

Voertaal Engels
Clubdagen iedere 1e en 3e donderdag van de maand
Tijden van 20:00 tot 21:45
Locatie

Cultuurwerkplaats Tarwewijk
Cillerhoekstraat 1
3081 BA Rotterdam

 

Momenteel vanwege de Corona crisis online

Op zoom: https://zoom.us/j/7221765141

 

Route

TM Site EasySpeak
Social Media

Welkom op deze webpagina van 010 Toastmasters Club. Vermoedelijk woon of studeer of werk je in Rotterdam EN heb je van ons gehoord óf ons via ‘Toastmasters’ gevonden.

Wil je je spreekvaardigheid verbeteren of zoek je een diverse, gezellige groep mensen die jou stimuleren om te groeien en verbeteren? Kom dan naar onze jonge club die Engelstalige clubavonden organiseert. We gebruiken de befaamde Toastmasters’ methodes en materialen die al duizenden hebben geholpen hun angst voor spreken voor een groep, of nog spannender spreken in het openbaar, vaarwel te zeggen en in kleine, behapbare stappen te groeien naar een geoefende spreker.

Daarnaast, zeg maar als slagroom-op-het-toetje, ontwikkel je luistervaardigheid, samenwerken en leiderschap want onze club werkt samen en allen dragen bij aan het slagen van een plezierige avond. Onze leden en gasten hebben zeer diverse achtergronden waardoor elke clubavond uniek en levendig is.

Kortom, wat let je om vrijblijvend een clubavond te bezoeken. Uiteraard kun je via onderstaand formulier contact leggen en een vraag stellen maar spontaan de avond bijwonen is altijd mogelijk.

010 Toastmasters Rotterdam
010 Toastmasters Rotterdam

    Neem contact met ons op

    Alle velden met een * zijn verplicht.